Pianka do czyszczenia szyb kominkowych

Aktywna pianka, nie spływa z pionowych powierzchni. Rozpuszcza okopcenia, tłuszcz i sadzę. Nie zawiera sody kaustycznej. Nie niszczy uszczelek izolacyjnych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Otwarcie: nacisnąć blokadę bezpieczeństwa, przesuwając ją w dół. Rozpylać w pozycji pionowej z odległości ok. 20 cm. Pozostawić na kilka chwil. Gładkie powierzchnie myć wilgotną gąbką. Powierzchnie bardzo brudne, bardzo zaplamione lub porowate czyścić szczoteczką. Dobrze spłukać letnią wodą i wytrzeć do sucha. W razie konieczności powtórzyć zabieg. Zamknięcie : podnieść blokadę, aż do «kliknięcia».

Do stosowania na zimne powierzchnie i przy wygaszonym palenisku. Może być stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością. Doskonale czyści i odtłuszcza: grille, piekarniki, płyty kuchenne, kuchenki, akcesoria. Stosowanie Impregnatu do kamienia i cegieł Starwax zapobiega wnikaniu sadzy i brudu w porowate elementy obudowy. Impregnację należy powtórzyć po każdym czyszczeniu kominka i obudowy. Uwaga, ze względu na przepisy UE dotyczące bezpieczeństwa opakowań produktów o skrajnym poziomie pH, które mają chronić dzieci przed przypadkowym kontaktem z substancją żrącą, to opakowanie nie nadaje się do ponownego napełnienia. Zawiera wodorotlenek potasu.

SKŁAD DETERGENTOWY: Środki powierzchniowo czynne anionowe mniej niż 5%, substancje zapachowe, substancje mogące wywołać alergię: citral, limonene.

W calu zamówienia większej ilości prosimy o kontakt e-mailem, możliwy rabat powyżej 5szt!!
Price:
Sales price: 35,00 zł
Sales price without tax: 28,46 zł
Tax amount: 6,54 zł

KOSZYK

 x 
Cart empty

Szukaj produktu

 

Zacznij obserwować naszego Facebook,

przy zamówieniu napisz o tym w notatkach,

a otrzymasz 3% rabatu,

w tym celu poczekaj na wiadomość z nowa kwotą do zapłaty.

Ostatnio oglądane

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen