• slajd6

  Wykonujemy indywidualne projekty realizacji

 • slajd1

  Piece kuchenne

 • slajd5

  Budowa kominków kaflowych

 • drzwiczki Napoleon

  Drzwiczki kominkowe i piecowe

 • slajd7
 • slajd6

  Sprzedaż i zabudowa wkładów kominkowych

 • slajd2

  Piece przenośne

 • slajd9
 • slajd3

  Kafle

 • slajd4

  Sklep - ul. Jagiellońska 49 Nowy Sącz

 • Kucharski

  Kafle ręcznie malowane

 • Kuchnia

  Tradycja w XXI wieku

ŚWIADCZYMY NASZE USŁUGI ZDUŃSKIE ZGODNIE Z UNIJNĄ

NORMĄ EKOPROJEKTU NA CO WYSTAWIAMY STOSOWNY CERTYFIKAT

 

Usługi zduńskie, drzwiczki, kafle kominkowe, piec chlebowy i do pizzy - SYDA

Serdecznie witamy na stronie internetowej zakładu zduńskiego „SYDA”

Firma powstała jako usługowy Zakład Zduński - Kazimierz Truszkowski już w 1945 roku świadczył usługi zduńskie, a niemal 40 lat później w 1983 roku została przejęta przez syna, Daniela. Od 1988 roku firma funkcjonuje pod nazwą "SYDA" - Daniel Truszkowski oraz ma swoją siedzibę w Nowym Sączu. Dzięki tak ogromnemu doświadczeniu w zakresie usług zduńskich jesteśmy gotowi sprostać każdemu zadaniu!

Wykonujemy usługi zduńskie według projektów własnych i powierzonych, przy czym nasza główna specjalizacja to obudowy kaflowe kominków, pieców grzewczych i kuchennych. Możemy dla Państwa zbudować piec kaflowy, wędzarnie, a także znakomity piec chlebowy i do pizzy.

Usługi zduńskie, to jednak nie jedyna nasza działalność bowiem prowadzimy też sprzedaż szerokiego zakresu artykułów z branży zduńskiej. Oferujemy między innymi:

Oferujemy również nietypowe usługi zduńskie na podstawie indywidualnych ustaleń z naszymi klientami. Potrafimy wykonać piec chlebowy i do pizzy czy inne konstrukcje dokładnie dopasowane do specyficznych, indywidualnych potrzeb. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, więc jeśli zamówią Państwo wędzarnię w Nowym Sączu, będziemy w stanie wykonać ją w określonym stylu i rozmiarach.

Usługi zduńskie w Małopolsce i nie tylko

Handlujemy wysokiej jakości wkładami kominkowymi cenionych producentów jak na przykład: SPARTHERM, TARNAVA, EDILKAMIN, BEF i innych. SYDA jest także przedstawicielem węgierskich kafli KOLTOCSEMPE na Polskę (www.koltocsempe.hu) oraz oferuje kafle piecowe i kafle kominkowe firm: TEJA, CERAMIKA BABIOGÓRSKA, PRZYBYŁA. Po zakupie, jako profesjonalny zdun, zajmiemy się także montażem! Nie muszą Państwo martwić się szukaniem dodatkowych specjalistów. Nasze usługi zduńskie w Nowym Sączu nie ograniczają się do tego miasta, ale prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Jednakże jeśli szukają Państwo zduna w Nowym Sączu, to warto zaufać naszemu doświadczeniu i kompetencjom. Wiele dekad działalności sprawiło, że nasze usługi zduńskie stoją na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zduńskich na terenie całego kraju!

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zduńskich na terenie całego kraju!

Oferujemy:

Kafle piecowe - kominkowe

Ponadczasowy styl, bogactwo klasycznych form i zdobień, ogromny wybór odcieni, barw oraz znakomite materiały – kafle kominkowe, piecowe znanych firm z Polski i zagranicy wybierane są dla wnętrz o najwyższej elegancji. Będą cudowną ozdobą kominków lub pieców do pizzy.Drzwiczki kominkowe

Drzwiczki kominkowe polecane są dla wymagających Klientów oczekujących prostoty i przede wszystkim funkcjonalności lub ciekawego zdobienia, klasycznie stylizowanych form a przy tym niezwykłej trwałości.Piece kaflowe

Oparte o projekt standardowy lub nietypowy piece kaflowe zawsze cechują się połączeniem interesującej, przyciągającej uwagę stylistyki oraz użyteczności. Nasze dotychczasowe realizacje prezentują jedynie niewielki wycinek naszych możliwości, ale pozwalają zobaczyć na jak wysokim poziomie stoją nasze usługi zduńskie.

 kliknij

KAFLE DOSTĘPNE

OD RĘKI

kliknij

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

8:00 - 17:00

sobota nieczynne

 

Kontakt:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 184437654

Kom. / Whatsapp

572318245

 

 ul. Jagiellońska 49A 33-300 Nowy Sącz

 

Zacznij obserwować naszego Facebook,

przy zamówieniu napisz o tym w notatkach,

a otrzymasz 3% rabatu,

w tym celu poczekaj na wiadomość z nowa kwotą do zapłaty.

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen