Budowa kominka kaflowego

Kominki kaflowe przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Budowa kominka kaflowego łączy bowiem tradycyjny wdzięk i nieco starodawny urok z nowoczesnymi technologiami. Urzekają one swoim pięknem, dzięki nawiązaniu do dawnych, nieco już zapomnianych, elementów sztuki zduńskiej. Efektowne kafle ozdabiające piece mogą być wykonane w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej. W obu wersjach budowa kominka kaflowego jest elegancką ozdobą domu.

Nowoczesna technologia grzewcza

Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest wprowadzenie współczesnych technologii w zakresie grzewczym. Budowa kominka kaflowego i palenisko mogą być odpowiednio dostosowane do preferencji, potrzeb i możliwości właścicieli. Wykorzystujemy bowiem wysokiej jakości wkłady uznanych w branży producentów takich jak: Spartherm, Tarnava, Edilkamin. Wszystkie te wkłady cechują się wysoką jakością i idealnie pasują do budowy kominka kaflowego. Ze starannością dobieramy także marki wykonujące kafle. Dbamy, aby budowa kominka kaflowego była przeprowadzona sprawnie, a na koniec wyróżniała się estetyką oraz zapewniała walory użytkowe i odpowiednią ilość ciepła.

Zjawiskowe wyposażenie domu

Budowa kominka kaflowego to przede wszystkim stworzenie doskonałego urządzenia grzewczego. Jest to możliwe dzięki zaawansowanym umiejętnościom zduńskim naszych pracowników. Przy okazji budowy kominka kaflowego można jednak pomyśleć o innym aspekcie: estetyce. Ozdobne kafle, często rzeźbione lub malowane, to niesamowita ozdoba. Sam kominek kaflowy jest interesującym elementem wyposażenia, przyciągającym wzrok swoją rzadkością.

kominek 1
kominek 2
kominek 3
kominek 4
kominek 5
kominek 6
kominek 7
kominek 8
kominek 9
kominek 10
kominek 11
kominek 12
 
 
Powered by Phoca Gallery

 kliknij

KAFLE DOSTĘPNE

OD RĘKI

kliknij

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

8:00 - 17:00

sobota nieczynne

 

Kontakt:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 184437654

Kom. / Whatsapp

572318245

 

 ul. Jagiellońska 49A 33-300 Nowy Sącz

Tłumacz stronę

Polish Czech German Hungarian Slovak
 

Zacznij obserwować naszego Facebook,

przy zamówieniu napisz o tym w notatkach,

a otrzymasz 3% rabatu,

w tym celu poczekaj na wiadomość z nowa kwotą do zapłaty.

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen