Kuchnie kaflowe

Nawiązują do tradycji. Odznaczają się pięknym, rustykalnym wdziękiem. Kuchnie kaflowe bazują na rozwiązaniach powszechnie stosowanych kilka dekad temu. Wykonane przez nas posiadają jednak nowoczesne elementy. Zaopatrzone są bardzo często w nowoczesne, elektryczne bądź gazowe piekarniki i blaty grzewcze. Wielu naszych Klientów decyduje się jednak na wprowadzenie także dodatkowych komór i pieców węglowych, aby kuchnia kaflowa była bardziej funkcjonalna.

W tej galerii staramy się pokazać zrealizowane przez nas kuchnie kaflowe w tradycyjnej oraz nowoczesnej odsłonie. Wszystkie projekty powstały w odpowiedzi na potrzeby Klientów i z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Są to przykładowe realizacje, które chcemy przedstawić Państwu, aby zaprezentować nasze umiejętności i możliwości. Istnieje szansa, że wśród nich znajdą Państwo także pomysł na własny projekt.

Kuchnia kaflowa 1
Kuchnia kaflowa 2
Kuchnia kaflowa 3
Kuchnia kaflowa 4
Kuchnia kaflowa 5
Kuchnia kaflowa 6
Kuchnia kaflowa 7
Kuchnia kaflowa 8
Kuchnia kaflowa 9
Kuchnia kaflowa 10
Kuchnia kaflowa 11
Kuchnia kaflowa 12
 
 
Powered by Phoca Gallery

 Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 8 - 17

sobota nieczynne

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 572318245

 

chwilowo nieczynny

tel. 184437654


 

 ul. Jagiellońska 49A 33-300 Nowy Sącz

Tłumacz stronę

Polish Czech German Hungarian Slovak
 

Rozpocznij z nami stałą współpracę, a otrzymasz rabaty na kafle, okucia kuchenne, piecowe oraz inne artykuły branży zduńskiej.

 

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen