Budowa kominka kaflowego

Kominki kaflowe przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Budowa kominka kaflowego łączy bowiem tradycyjny wdzięk i nieco starodawny urok z nowoczesnymi technologiami. Urzekają one swoim pięknem, dzięki nawiązaniu do dawnych, nieco już zapomnianych, elementów sztuki zduńskiej. Efektowne kafle ozdabiające piece mogą być wykonane w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej.

Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest wprowadzenie współczesnych technologii w zakresie grzewczym. Budowa kominka kaflowego i palenisko mogą być odpowiednio dostosowane do preferencji, potrzeb i możliwości właścicieli. Wykorzystujemy bowiem wysokiej jakości wkłady uznanych w branży producentów takich jak: Spartherm, Tarnava, Edilkamin. Ze starannością dobieramy także marki wykonujące kafle. Dbamy, aby budowa kominka kaflowego była przeprowadzona sprawnie, a na koniec wyróżniała się estetyką oraz zapewniała walory użytkowe i odpowiednią ilość ciepła

kominek 1
kominek 2
kominek 3
kominek 4
kominek 5
kominek 6
kominek 7
kominek 8
kominek 9
 
 
Powered by Phoca Gallery

 Kontakt:

SYDA

ul. Jagiellońska 49A

33-300 Nowy Sącz

 

syda@onet.pl

tel. 18 443 7654

kom. 606 340 385

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 9 - 17

sobota 9 - 12

Tłumacz stronę

Polish Czech German Hungarian Slovak
 

Rozpocznij z nami stałą współpracę, a otrzymasz rabaty na kafle, okucia kuchenne, piecowe oraz inne artykuły branży zduńskiej.

 

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen